Турніри

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ 2019

22.12.2018 by Юлія Юлія No comments yet

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ
З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ
Черкаської обласної федерації Джундокан
на 2019 рік
1. Міжконтинентальний чемпіонат Азії 2019 (WUKF) 18-20.01.19 м.Калькутта,Індія
2. Учбовий семінар з годзю-рю карате під керівництвом Гірака А.М. 26-27.01.19 м.Черкаси
3. Кубок світу з карате WUKF 02-04.02.19 м.Каїр,Єгипет
4. Відкритий чемпіонат м.Черкаси з хортингу 03.02.19 м.Черкаси
5. Відкритий чемпіонат Черкаської області з годзю-рю карате, серед дітей,юнаків,юніорів та дорослих 15-16.02.19 м.Черкаси
6. Навчально-тренувальні збори з підготовки до чемпіонату України
з годзю-рю карате серед юнаків,юніорів, та дорослих. Збірна ЧОФД. 04-17.03.19 м.Тальне
7. Відкритий турнір з годзю-рю карате «Кубок Білого лотоса»,серед дітей,юнаків,юніорів та дорослих 08-09.03.19 м.Рівне
8. Відкритий чемпіонат Черкаської області з фунакоші шотокан карате 09-10.03.19 м.Сміла
9. MALTA OPEN WUKF карате і кобудо (всі вікові категорії) 15-17.03.19 Dingli, Malta
10. Всеукраїнський учбово-методичний суддівсько-тренерський семінар 27-28.03.19 м.Черкаси
11. ХІХ-чемпіонат України з годзю-рю карате серед дорослих,
юніорів та юнаків ІІІ-ІV ранг. Всі розділи. 28-30.03.19 м.Черкаси
12. Чемпіонат України з бойового гопаку
06-07.04.19 м.Черкаси
13. Всеукраїнський турнір з шиай кемпо та відкритий чемпіонат Черкаської обл. з карате “ЗОЛОТО МОНАРХА” 12-14.04.19 м.Сміла
14. 5-й чемпіонат світу з годзю-рю карате серед дорослих,юніорів,юнаків та дітей. WGKF(розділи ірікумі-дзю,ірікумі-го).Міжнародний турнір «Наха-те»з карате та кобудо серед дітей,юнаків,юніорів та дорослих. Всі розділи шобу кумі те та ката. 09-13.05.19 м.Южний
15. Учбово-атестаційний семінар з годзю-рю карате 25-26.05.19 м.Черкаси
16. Відкритий чемпіонат Черкаської області з годзю-рю карате серед дітей молодшого віку «BUDOKAN KIDS» 31.05-01.06.19 м.Черкаси
17. Навчально-тренувальні збори з підготовки до кубку України
з годзю-рю карате . Збірна ЧОФД. 03-16.06.19 м.Черкаси
18. 8-й чемпіонат світу з карате та кобудо(WUKF). Всі вікові категорії. 20-23.06.19 м.Братислава
Словаччина
19. Міжнародна Гранд Гасшука інструкторів Ryukyu KOBUDO
під керівництвом Yukio Kuniyoshi (Okinawa, Japan)
02-07.07.19 м.Одеса
20. 8- всеукраїнська Гасшука інструкторів JUNDOKAN International.
Інструктори та чорні паси. 29.07-04.08.19 Болгарія
21. Відкритий кубок Черкаської області з годзю-рю карате серед спортивних клубів «BUDOKAN OPEN» 20-21.09.19 м.Черкаси
22. Відкритий кубок Черкаської області з фунакоші шотокан карате 28-29.09.19 м.Черкаси
23. Відкритий кубок Черкаської області з годзю-рю карате, серед дітей,юнаків,юніорів та дорослих
18-19.10.19 м.Черкаси
24. 8-й чемпіонат Європи з карате і кобудо (WUKF).Всі вікові категорії. 20.10.19 м.Братислава
Словаччина
25. Всеукраїнський турнір з шиай кемпо та відкритий кубок області з карате “КУБОК МОНАРХА” 10-11.11.19 м.Сміла
26. Кубок України з годзю-рю карате серед спортивних клубів, ДЮСШ
Всі вікові та вагові категорії 23-25.11.19 м.Вінниця
27. Учбово-атестаційний семінар з годзю-рю карате 14-15.12.19 м.Черкаси
28. Всеукраїнські учбово-атестаційні збори 23-29.12.19 м. Одеса

Рейтинг кращих спортсменів с/к “Будокан” та ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ з годзю – рю карате за підсумками 2018 року.

Рейтинг кращих спортсменів с/к “Будокан” за підсумками 2018 р.
Дівчата:
1 Томіло Анна – 2475 б.
2 Арапова Вероніка – 1925 б.
3 Вовченко Таїсья – 1725 б.
4 Ігнатюк Меланія – 750 б.
5 Кравченко Віолета – 525 б.

Рейтинг кращих спортсменів с/к “Будокан” за підсумками 2018 р.
Хлопці:
1. Арапов Денис – 2500 б.
2. Ребедайло Матвій,Ободовський Артем – 2025 б.
3. Чуйко Артем – 1775 б.
4. Рогожкін Єгор – 1675 б.
5. Зємцов Артем – 1450 б.
6. Шоган Захар – 1325 б.
7. Нешенко Дмитро – 1175 б.
8. Гусєв Андрій – 1050 б.
9. Сахно Олександр – 975 б.
10. Глущенко Гліб, Гадайчук Максим – 925 б.

Вітаємо Зємцова Артема, який за результатом підсумків 2018р. всеукраїнської федерації з годзю-рю карате потрапив до 10-ки кращих спортсменів серед юніорів!!!

РЕЙТИНГ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ З ГОДЗЮ-РЮ КАРАТЕ ЗА ПІДСУМКАМИ 2018 РОКУ
Юніори :
1. Зємцов Артем (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
2. Поліщук Ярослав (с/к “Gigasportline”,тренер Щербина В.Ю.)
3. Кучерявий Максим (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
Юнаки :
1. Томіло Анна (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
2. Ребедайло Матвій (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
3. Бакай Єлизавета (с/к “Монарх”,тренер Пітенко С.А.)
4. Ободовський Артем (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
5. Арапов Денис (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
6. Чуйко Артем (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
7. Желдак Карина (с/к “Монарх”,тренер Пітенко С.А.)
8. Гусєв Андрій (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
9. Халупенко Владислав (с/к “Gigasportline”,тренер Щербина В.Ю.)
10. Нешенко Дмитро (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
Молодші юнаки :
1. Панасенко Костянтин (с/к “Монарх”,тренер Пітенко С.А.)
2. Білякова Юлія (с/к “Монарх”,тренер Пітенко С.А.)
3. Пархоменко Артем (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
4. Кравченко Віолетта (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
5. Сімонов Олександр (с/к “СОК”,тренер Бараболін А.С.)
6. Косенко Давід (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
7. Саєнко Максим (с/к “СОК”,тренер Бараболін А.С.)
8. Вшивков Сергій (с/к “СОК”,тренер Бараболін А.С.)
9. Коваль Данііл (с/к “Гепард”,тренер Гафуров О.Р.)
10. Ляховець Данііл (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
Діти :
1. Арапова Вероніка (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
2. Вовченко Таїсья (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
3. Самборський Артем (с/к “Монарх”,тренер Пітенко С.А.)
4. Макушев Андрій (с/к “Монарх”,тренер Пітенко С.А.)
5. Троман Анастасія (с/к “Монарх”,тренер Пітенко С.А.)
6. Сахно Олександр (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
7. Красилинець Олександр (с/к “Гепард”,тренер Гафуров О.Р.)
8. Рогожкін Єгор (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
9. Ігнатюк Меланія (с/к “Будокан,тренер Мельник А.О.)
10. Матірний Тимофій (с/к “Монарх”,тренер Пітенко С.А.)

0

Comments

comments