Вихованці Черкаської обласної федерації з годзю-рю карате привезли з XVIII Чемпіонату України (м.Ужгород) 24 золотих нагороди!!!

XVIII Чемпіонат України з годзю – рю карате – один з найбільш значущих турнирів для каратек, які практикують даний вид спорту, відбувся! 29-31 березня 2018р .

Ужгород гостинно зустрічав учасників та гостей змагань. Більше ніж пів тисячі спортсменів, з усих куточків України, приїхали змагатися за право отримати звання чемпіона.
Збірну команду Черкаської області, на чолі з президентом Черкаської обласної федерації з годзю-рю карате Мельником А.О., представили 46 спортсменів з 4 спортивних клубів нашого міста та області : с/к «Будокан»,м.Черкаси (тренер Мельник А.О.), ДЮСШ «Олімп»с/к «Монарх»,м.Сміла,Черкаської обл. (тренер Пітенко С.А), ГО «СОК»,м.Канів,Черкаської обл. (тренер Бараболін А.С.), с/к «Цунамі»,с. Стеблів, Корсунь-Шевченківського р-ну, Черкаської обл. (тренер Мешкой М.М.).
Змагання відбувалися у приміщенні спортивного комплексу « Юність». 8 татамі були готові прийняти учасників змагань , які приїхали у Закарпаття щоб продемонструвати свою майстерність з годзю-рю карате. Кожен з спортсменів тривалий час старанно тренувався й готувався до цієї видатної події.
Кожен виклався на повну, показав, свою техніку, характер та жагу до перемоги.
Ми всі дуже сильно вболівали та хвилювалися за виступи наших вихованців й підтримували їх на кожному етапі змагань.
Нажаль дійти до бажаних нагород вдалося не всим, був дуже жорсткий відбір та доволі серйозна конкуренція у категоріях, але не варто падати духом – це тільки мала щаблина на шляху до великого старту.
З радістю хотілось би відзначити спортсменів , які неодноразово підіймалися на п’єдестал пошани.
Чемпіонами України з годзю-рю карате стали : Арапова Вероніка (тренер Мельник А.О.),Макушев Андрій (тренер Пітенко С.А.),Вовченко Таїсья (тренер Мельник А.О.),Панасенко Костянтин (тренер Пітенко С.А.),Білякова Юлія (тренер Пітенко С.А.),Томіло Анна(тренер Мельник А.О.),Синеокий Артем (тренер Бараболін А.С.),Ободовський Артем (тренер Мельник А.О.),Ребедайло Матвій (тренер Мельник А.О.),Гусєв Андрій (тренер Мельник А.О.),Бакай Єлизавета(тренер Пітенко С.А.), Зємцов Артем (тренер Мельник А.О.), Білобабко Сергій (тренер Цаподой С.В., Мельник А.О.) . Сахно Олександр,Рогожкін Єгор,Кравченко Віолета,Арапов Денис,Нешенко Дмитро, Кучерявий Максим (тренер Мельник А.О.),Самборський Артем, Желдак Каріна (тренер Пітенко С.А.),Симонов Олександр (тренер Бараболін А.С.) стали почесними срібними та бронзовими призерами турніру.

Завдяки старанням наших спортсменів до скарбнички Черкаської федерації додалось 24 золотих, 22 срібних та 23 бронзових медалей, також троє спортсменів посіли почесні 4 місця.
Хочемо подякувати всим батькам за сильну підтримку під час змагань.
Окрему подяку висловлюємо Управлінню з питань сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, в особі Зеленського Максима Васильовича та Коваленко Катерини Юріївни , за фінансову підтримку та активну участь в спортивному житті нашої федерації.
Приємно було спостерігати ,як збірна Черкаської області крокувала на урочистому відкритті Чемпіоната України з годзю-рю карате у нових спортивних костюмах,що були придбані завдяки Управлінню. З Вашою допомогою,наші спортсмени мають можливість представляти Черкащину на високому рівні.
Бажаємо каратистам великих здобутків, наполегливості, наснаги та нових яскравих перемог!

1+

Comments

comments