Карате – це стиль життя, а змагання його невід’ємна частина!
Яскравою і очікуваною подією жовтня став відкритий кубок Черкаської області з годзю рю карате серед дітей,юнаків,юніорів та дорослих,який відбувся 19.10.2019р.
В цьому турнірі брали участь 150 учасників з різних спортивних клубів м.Черкаси та Черкаської області.
Разом змагалися як початківці, так і досвідчені спортсмени. Кожен мав можливість показати свої вміння та гідно виступити на татамі.
Виступаючи спортсмени розуміли важливість та значимість їхнього результату адже цей турнір був відбірковим, тільки переможці матимуть змогу взяти участь в Кубку України з годзю-рю карате та мати честь представити свою область на всеукраїнському турнірі.
Організатори змагань Черкаська обласна федерація окінавського годзю – рю карате-до та рюкю кобудо ДЖУНДОКАН надала всі умови для максимальної результативності учасників.
Спортсмени могли спробувати себе в таких видах як : формально-технічні комплекси ката годзю-рю,ката ренгокай,ката командні, шобу куміте, шобу командне (двобої з дозованим контактом), ірікумі-дзю та ірікумі-го (повноконтактні двобої).
Як завжди, змагання пройшли на високому рівні, всі спортсмени отримали великий досвід та довгоочікувані нагороди. За результатами загальнокомандного заліку, команди спортивних клубів посіли: I – c/к «BUDOKAN» (м.Черкаси), II – с/к «СЕНТО» (м.Київ), III – c/к «МОНАРХ» (м.Сміла), IV – c/к «ХОККАЙДО» (м.Черкаси), V – c/к «АЯКС» (м.Сміла), VI – c/к «СЛАВУТИЧ» (м.Черкаси), VII – с/к «ВОСТОК» (м.Сміла), VIII – ГО «СОК» (м.Канів). Вітаємо з перемогами!
Бажаємо спортсменам не звертати увагу на труднощі та перешкоди що стоять на шляху, мати непохитний дух і надзвичайну силу волі та йти не зупиняючись до своєї мети!

0

Comments

comments