21-23.11.2019 в м.Вінниця відбувся XIX кубок України з годзю – рю карате.
Представники з 16 – ти областей України , 760 учасників з 36 спортивних клубів. Тільки найкращі спортсмени мали честь виступати на цьому турнірі.
Збірну команду Черкас та Черкаської області представляли 29 спортсменів з c/к «BUDOKAN» (м.Черкаси) тренер Андрей Мельник ;c/к «МОНАРХ» (м.Сміла) тренер Сергей Питенко; ГО «СОК» (м.Канів) тренер Антон Бараболин. Змагання приймав спортивний комплекс «Нокаут».
Запекла боротьба за почесні нагороди розпочалась з перших хвилин змагань, на 6 татамі наші спортсмени змагались в таких розділах як : ката годзю – рю, ката ренгокай, ката командне, шобу куміте, ірікумі-го та ірікумі-дзю.
Кількість учасників в одній категорії досягала 20-30 чоловік. Вщерть заповнені трибуни вболівальниками не замовкали ні на мить, кожна команда підтримувала своїх спортсменів підбадьорюючими вигуками, а тренера як батьки, завжди були поруч та мотивували потрібними словами.
Довгий час виснажливих тренувань, жага до перемоги та поставлена ціль не змусили довго чекати результатів. Наша збірна виборола приголомшливу кількість нагород: 21 золота, 15 срібних та 8 бронзових медалей! Ще 5-ро спортсменів посіли почесне IV місце.
Наша Черкащина багата талановитими спортсменами та відданими своїй справі тренерами.
Гордість та щастя переповнювала черкащан, коли на п’єдестал пошани знову і знову запрошували спортсменів ЧОФД.
Окрему подяку за підтримку висловлюємо Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА
Вітаємо збірну Черкаської області з годзю – рю карате зі здобутими перемогами! Так тримати! Тільки в перед! Тільки найкращі! Нашій силі меж немає!

0

Comments

comments