🏆07.12.2019 проводилась відкрита першість м.Сміла з карате та шиай – кемпо “Перша сходинка” та фестиваль бойвих местецтв “Кубок Монарха-2019».
Представники 13 спортивних клубів в кількості 107 учасників відважно показували свою майстерність та виборювали почесні нагороди.
Більшість спортсменів брали участь у змаганнях вперше. Помітні хвилювання учасників і вболівальників не завадили виконати поставлені цілі, каратеки наполегливо змагалися в своїх категоріях.
Спортсмени спортивного клубу «Будокан» показали гарний результат виборовши 7 золотих 3 срібних та 1 бронзову медаль посівши почесне 3те загальнокомандне місце!