«Будьте твердими у прагненні мети, але м’якими в методах її досягнення».

Учбово- атестаційний семінар з годзю – рю карате під керівництвом Мельника А.О. це унікальна можливість з головою поринути в таємничий світ східних єдиноборств.

Більшість каратек починають свій день з повчальних настанов від батьків :- синок будь уважним, доця слухай і не відволікайся.

Участь у такому семінарі дає можливість учням стати більш самостійними та рішучими, отримати безцінний досвід, показати на що вони здатні застосовуючи на практиці отриманні знання. Треба багато вчитися, щоб знати хоч трохи.

Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородніша – вчити інших. З часом все змінюється, зникають чи з’являються захоплення, поставлені цілі чи мета, кількість учасників семінару та їх прізвища, але не змінним залишається одне, те що створювалось до нас, практикувалось та відпрацьовувалось століттями це фундамент карате – базова техніка.

 Саме базовій техніці було присвячено 2 дні семінару. Давно забуте здавалось новим а для тих хто тільки розпочав свій спортивний шлях , відкриттям іншого світу під назвою карате..

Учасники опановували нові знання, відточували техніку та підвищували свою майстерність розуміючи незламну істину : «Як ви відноситесь до техніки так і техніка відноситься до вас», і чим більше ви розумієте карате, тим менше вам потрібно його змінювати або модифікувати.

Сенсей наголошував що перемогу приносить не володіння інформацією, а її застосування, що тільки неуважність і недбалість призводять до невдач та помилок. Захоплююча історія виникнення стилю годзю –рю не залишила байдужим нікого, діти з цікавістю слухали розповідь про те чим займаються. Розуміючи що це не казка і озвучені імена це не вигадані герої чи персонажі фільмів, а люди, які все життя займались розвитком та вдосконаленням цього прекрасного виду спорту.

Карате – служить нагадуванням ставити гідності вище недоліків, цінності вище марнославства. Людина боїться тільки того, чого не знає.

Знання перемагають усі страхи тож розвивайтесь, навчайтесь, ставте цілі і досягайте їх.

Дякуємо учасникам семінару за уважність працьовитість та наполегливість.!

0

Comments

comments