Сезон змагань розпочато!
Цими вихідними відбувся важливий для спортсменів відбірковий турнір – Чемпіонат міста Черкаси з годзю – рю карате 2020.
Каратеки спортивних клубів змагалися за перемогу відчайдушно виборюючи можливість представляти свою команду на Чемпіонаті Черкаської області з годзю –рю карате.
Майже сотня учасників схвильовано чекали цього дня, особливо ті спортсмени, які тільки розпочинають свій спортивний шлях. Ступаючи вперше на татамі не просто здолати свій страх. Самий відважний вчинок починаючих каратек це перемога над самим собою.
Змагання дають учасникам безцінний досвід, нових суперників та друзів. Карате вчить поважати один одного, тому кожен двобій починається і закінчується поклоном. Годзю –рю карате це більше ніж спорт, бо впливає на розвиток всієї особистості та на стабільність емоційного стану спортсмена.
Кінцева мета навчання є не тільки в досягненні досконалості в мистецтві бою, а й в загальному розвитку характеру.
🏆Вітаємо всіх переможців з отриманими нагородами! За результатами загально командного заліку в трійку переможців потрапили :
🥇1ше місце – спортивний клуб «BUDOKAN» м.Черкаси;
🥈2ге місце – спортивний клуб «Гепард» м.Черкаси;
🥉3те місце – с/к «СОК», м.Канів !
Ці успіхи – результат наполегливої праці тренерів, спортсменів та батьків. Дякуємо всім причетним за розвиток та популяризацію годзю – рю карате, яке символізує силу, велич духу і мужність! Бажаємо спортсменам не зупинятися на досягнутих результатах, а також, великої удачі, наполегливості, наснаги та нових беззаперечних перемог!

0

Comments

comments