29.02.20 відбувся відкритий Чемпіонат Черкаської області з годзю-рю карате серед дітей,юнаків,юніорів та дорослих. 2-й етап відбіркового турніру визначив переможців змагань, котрі і будуть представляти збірну Черкащини на 🇺🇦Чемпіонаті України з годзю – рю карате 27-30.03.2020 в м.Одеса. Силу характеру, завзятість та рівень підготовки демонстрували спортсмени з : Полтавської, Київської та Черкаської областей. Близько 200 учасників виступали в таких категоріях як: формально – технічні комплекси ката годзю-рю, ката ренгокай (всестильове),ката командне,ката кобудо, двобої з дозованим контактом шобу куміте, командне шобу та повноконтактні двобої ірікумі-дзю та ірікумі-го . У важкій боротьбі спортсмени здобували почесні місця і кожна нагорода виправдано дісталася своєму чемпіону!
🏆Вітаємо переможців! За результатами загальнокомандного заліку 🥇1-ше місце посіла команда с/к «BUDOKAN» м.Черкаси ,🥈2-ге місце здобула команда с/к «Сенто» м.Київ, 🥉3-тє почесне місце посіла команда ВПА «Калина», Полтавської області. Змагання такого рівня проводяться з метою підвищення спортивної майстерності учасників. Боротьба за першість не аби як розвиває силу, витривалість та сприяє вихованню волі. Бажаємо, щоб шлях до перемоги наших спортсменів завжди супро🏆воджували стійкість, швидкість, та майстерність і які б достойні не були суперники, завжди бути кращими за них !